FOR DECOR & HOME
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR DECOR & HOME

Nová posila z budoucnosti

Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

2024-04-06 09:51:04 Více


VÝSTAVNÍ PLOCHA SE RYCHLE PLNÍ

Již v rámci 1. uzávěrky přihlášek  se k účasti na podzimním veletrhu FOR DECOR & HOME přihlásilo mnoho významných a stálých vystavovatelů. Některé firmy plánují zvětšení svých expozic a tudíž rozšíření  své nabídky pro obchodníky  a poskytnutí skvělého  zážitku pro milovníky dekorací . Můžete se těšit na dokonalé stánky předních firem jako AUTRONIC, DAKLS, KLIA PRAHA, MOREX,  MYRIS TRADE, ORION/IN DECOR. Po dlouhé pauze  se v hale 3 objeví důležitá firma CONDI,  zaměřená na floristické dekorace, připravuje také program na vyzkoušení nových výrobků.  Milým překvapením bude premiérová firma AMORE FUORI, nabízející ty nejvoňavější vůně domova. Vyhledávaný  Ateliér ART DECO představí profesionální podívanou, jak zvelebit své domovy. Zapište si datum  FOR DECORU do svých kalendářů, čeká Vás výborný zážitek i profesionální obchodování.

2024-03-28 09:49:11 Více


NEJLEPŠÍ TERMÍN PRO ZASLÁNÍ OBJEDNÁVKY PLOCHY NA VELETRH JE DO 15. 3. 2024

Blíží se 1. uzávěrka k zaslání přihlášek na podzimní veletrh FOR DECOR & HOME. V termínu do 15. března nabízíme vystavovatelům nejvýhodnější ceny za výstavní plochu a také výběr umístění je největší. Využijte včasného přihlášení na veletrh k získání výborných podmínek pro prezentaci své společnosti, zveme Vás na akci s puncem kvality a obchodního ducha. FOR DECOR & HOME nabízí profesionální platformu pro uzavírání vánočních i celoročních kontraktů i pro představení novinek a trendů.  Těšíme se na Vaše přihlášky na jediný specializovaný  veletrh v oboru dekorací a dárků v České republice. Formulář  OBJEDNÁVKA PLOCHY naleznete na tomto webu, vlevo – sekce „PRO VYSTAVOVATELE“. Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu :   scheeova@abf.cz

2024-02-16 11:16:29 Více


Kalendář akcí pro rok 2024

Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

2024-01-05 10:27:42 Více


FOR DECOR & HOME 2024 – jen na podzim ! CHRISTMAS SPACE a PRESENT MARKET

Specializovaný veletrh dekorací, bytových doplňků a dárkového zboží proběhne v sezóně 2024 pouze jedenkrát - a to na začátku září.  Jediné konání kontraktačně-prodejní  akce s primárním zaměřením na vánoční tematiku tak bude podpořeno vyšším zájmem návštěvníků a zvýšenou obchodní aktivitou. Vánoční nabídka firem bude soustředěna  do zóny v hale 3 s výstižným názvem CHRISTMAS SPACE.  Další výstavní hala  bude  nově věnována celoročním bytovým  doplňkům, včetně jarních dekorací, sklu, porcelánu a  umění.  Samostatná  sekce bude orientována na různorodé spektrum dárkových předmětů s názvem PRESENT MARKET, který vhodně podtrhne vánoční atmosféru vévodící veletrhu. Zveme všechny obchodní subjekty k účasti na důležitém veletrhu FOR DECOR & HOME 2024. Budeme rádi, když si poznamenáte toto   datum významné události v daném oboru  do svého podnikatelského kalendáře.  Jedná se o jediný odborný veletrh dekorací a dárků v České republice s dlouholetou tradicí,  puncem kvality a prestiže.  www.fordecor.cz

2023-11-08 11:29:21 Více


PODĚKOVÁNÍ ZA ÚČAST a ZÁKLADNÍ STATISTICKÉ ÚDAJE. TERMÍN PODZIMNÍHO FOR DECORU pro rok 2024

Vážení   vystavovatelé, mediální partneři a všichni další účastníci veletrhu FOR DECOR podzim 2023. Dovolte, abychom Vám poděkovali  za  účast na této obchodně významné akci v oboru dekorací a dárků a taktéž i za velkou péči, kterou jste  věnovali  svým nádherným expozicím v halách 3 a 8. Obchodníkům  i široké veřejnosti se předvedl veletrh v nejkrásnějším světle včetně mnoha nových firem a novinek. Z pohledu základních statistických údajů byla tato veletržní událost také  úspěšná  a všechna sledovaná čísla zaznamenala své navýšení. Valná většina vystavovatelů hodnotí svou prezentaci  kladně a jako  obchodně  a kontraktačně přínosnou.  Těšíme se, že se opětovně setkáme na dalším podzimním ročníku  jehož oficiální termín nyní sdělujeme:

FOR DECOR & HOME   p o d z i m   2024:       5. – 7.  9.  2024

ZÁKLADNÍ  STATISTICKÉ  ÚDAJE  FOR DECOR 2023 :

Počet vystavovatelů:            60

Zahraniční vystavovatelé:      9  (ze 4 států)

Počet návštěvníků:              3 507

Čistá výstavní  plocha  :      1 903 m²

Hrubá výstavní plocha :      5 500 m²

2023-09-18 10:59:18 Více


Pořiďte si ergonomickou zdravotní židli a výškově nastavitelný stůl a zlepšete svou produktivitu!

Společně s partnery sedetzdave.cz a DELSO INTERIÉRY z veletrhu FOR INTERIOR jsme si pro vás na našem marketplace shopex.cz připravili akci, která je zaměřena na všechny, kteří tráví mnoho hodin před svým počítačem. Tato akce se vztahuje na ergonomické zdravotní židle a výškově nastavitelné stoly, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a vkusu. Vytvořte si pohodlnou a efektivní pracovnu ať už doma nebo ve vaší kanceláři. Vaše tělo vám za to poděkuje, a vy sami si oceníte pohodu při práci a nárůst vaší produktivity.

2023-09-14 21:42:01 Více


FOR DECOR & HOME ZAČAL A SLIBUJE ATRAKTIVNÍ PODÍVANOU!

Výstavní hala se rozzářila dokonalými dekoracemi a expozicemi. Tisíce a tisíce originálních dárků a dekorací všech stylů, barev a velikostí na vás čekají ve výstavních halách 3 a 8, které jsou zcela zaplněny renomovanými vystavovateli. Nechybí ani významné sklářské ateliéry a galerie umění. Dominující vánoční kontrakty jsou doplněny i celoročním sortimentem netradičních bytových a kuchyňských doplňků. Návštěvníci se seznámí přímo s výrobci či exkluzivními dovozci, nečerpají inspiraci pro zvelebení svých domovů a u mnoha firem také nakoupí. Jediný veletrh svého druhu v České republice slibuje dokonalý zážitek a mnoho premiérových firem. Znáte LOUSKÁČKA ze světa dekorací? Netradiční figurka se vám představí ve všech svých uniformách a velikostech na stánku nové firmy z Belgie TIMSTOR. Louskáčci se však i pohybují, zpívají a světélkují, a jsou jich zde stovky! Veletrh slibuje skutečnou atraktivní podívanou. Přijeďte za námi do Letňan.

2023-09-07 13:02:16 Více


Veletrh FOR DECOR začíná již tento čtvrtek, již stavíme, instalujeme a ladíme!

Veletrh přináší jedinečnou příležitost především pro obchodníky a všechny, kdo se zajímají o nejnovější trendy v dekoracích, bytových a kuchyňských doplňcích a dárkovém zboží.

Co můžete očekávat na letošním veletrhu:

1. Nové kolekce pro vánoční sezónu: Představíme vám nejnovější kolekce dekorací a dárků pro letošní vánoční sezónu. Objevte trendy barvy, vzory a styly, které budou dominovat během těchto svátečních dnů.

2. Široký výběr produktů: Veletrh nabídne širokou škálu produktů, od luxusních dekorací, po praktické doplňky a originální dárky pro každou příležitost.

3. Kontrakty: jste obchodník hledající nové dodavatele nebo designér potřebující nové inspirace pro své projekty? Kontraktační veletrh vám umožní navázat cenné obchodní kontakty a objevit nové produkty a řešení.

4. Ideální příležitost: pro setkání s profesionály z odvětví, výměnu zkušeností a navázání nových obchodních vztahů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou událost, která vás přivede do světa inspirace a inovace v oblasti dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží. Již tento čtvrtek startujeme a vy můžete být součástí této kreativní a obchodní atmosféry.

Registrace pro obchodníky a odborníky  je zdarma, stačí se přihlásit na našem webovém portálu www.fordecor.cz/registrace

V souběhu můžete navštívit na jednu vstupenku od pátku do soboty také souběžný veletrh SBĚRATEL.

Těšíme se na vás na Veletrhu!

2023-09-05 16:39:49 Více


Oficiálními vozy veletrhu je značka FORD.

Oficiálními vozy veletrhu je značka FORD.

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Řekněte si o nabídku jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord.

2023-08-30 14:05:28 Více


Předvánoční kontrakty i celoroční inspirace

Přípravy vystavovatelů specializovaného veletrhu FOR DECOR & HOME vrcholí.  Renomované firmy z oboru dekorací a dárků dotvářejí  finální podobu svých reprezentativních expozic, aby v nich již 7. září přivítaly obchodníky a odborníky z celé republiky. V rámci podzimního ročníku 2023 nebudou chybět ani premiérové firmy ze zahraničí, jmenujme světoznámou společnost  TIMSTOR z Belgie či velkoobchod KVETA.SK.  V hale 3 bude panovat duch Vánoc a kontraktační atmosféra, na své si však přijdou i příznivci dekorací, kteří chtějí zvelebit své domovy dle posledních vánočních trendů  nebo najít originální bytové doplňky. Své skleněné skvosty představí poprvé v Letňanech například FLORIÁNOVA HUŤ a umělecký ateliér AZ-DESIGN  Aleše Zvěřiny. Veletrh je otevřen i pro širokou veřejnost a mnohé expozice  nabídnou i přímý prodej svého sortimentu.  Neváhejte a přijeďte na letňanské výstaviště uzavřít vánoční  i celoroční kontrakty. Odvezete si také  inspiraci , báječný zážitek a radost z nakupování u významných dodavatelů.

2023-09-05 16:40:53 Více


Nakupujte na shopex.cz, marketplace PVA EXPO PRAHA

Rádi bychom Vám oznámili skvělou novinku! Na našem marketplace shopex.cz naleznete nového partnera - firmu WMX STORE. Jsme velmi nadšeni z této nové spolupráce a pevně věříme, že společně s WMX STORE dokážeme zákazníkům shopex.cz nabídnout ještě více možností a nezapomenutelných zážitků.

 

 

2023-08-17 22:02:29 Více


Exkluzivní veletržní zboží si můžete objednat již dnes

Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME již tradičně zahajuje podzimní veletržní sezónu na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Letos proběhne 7. až 9. září a přinese pestrou nabídku nejen dekorací do interiérů, ale také nastíní trendy pro letošní vánoční svátky. Pro ty, kteří hledají inspiraci z pohodlí domova nebo si chtějí atraktivní zboží objednat online, mohou využít partnerský web veletrhu Shopex.cz.

2023-08-02 09:21:24 Více


POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA FOR DECORU I BĚHEM LÉTA

Zájemci o prezentaci svých výrobků a služeb na odborném veletrhu dekorací a dárků, který proběhne na začátku září, se mohou přihlásit také během léta! K dispozici jsou poslední volná místa, která zajistí zviditelnění Vaší firmy mezi renomovanými vystavovateli. 15. ročník této významné kontraktační akce zaručuje vysokou návštěvnost odborníků i obchodníků, kteří pravidelně přijíždí z celé republiky i ze zahraničí. Zvýšený zájem o veletrh lze očekávat také z důvodu účasti několika velkých premiérových firem i návratu důležitých vystavovatelů z doby před krizí. Akce je KONTRAKTAČNĚ-PRODEJNÍ s primárním zaměřením na VÁNOČNÍ TÉMATIKU. Zastoupeny budou však i celoroční bytové doplňky a široký sortiment dárkového zboží. Své poptávky nebo Objednávky plochy zasílejte na e-mailovou adresu: scheeova@abf.cz

2023-07-31 12:19:20 Více


TIMSTOR – významná firma s vánočními dekoracemi z Belgie premiérově v Praze

TIMSTOR je rodinná společnost s více než 30letou tradicí, známá ve více než ve 46 zemích celého světa - jakožto tvůrce VÁNOČNÍCH DEKORACÍ.

Ucelený tým je zaměřen na nádhernou atmosféru vánoční tvorby, která vnáší kouzlo do zimních měsíců.

Jejich velkým přínosem je jedinečný sortiment, se kterým můžete, jakožto velkoobchod, nabídnout odlišné variace pro mnoho rodin. Rok po roce, během dekád, se kolektivu podařilo dosáhnout právě takové úrovně, že zboží umožní Vašim zákazníkům radovat se z nezapomenutelného prosince.

Mnozí z Vás zjistí, že TIMSTOR znáte z mezinárodních veletrhů ve Frankfurtu, Madridu, Milánu, Birminghamu a nyní … Praha.

Jsme velice potěšeni, že můžeme přivítat Timstor na našem veletrhu dekorací a dárků.

www.timstor.com

2023-06-21 09:20:05 Více


2. uzávěrka přihlášek k účasti na odborném veletrhu dekorací a dárků je 30. 6. 2023

Zveme všechny zájemce o prezentaci dekorativního a dárkového sortimentu k účasti na 15. ročníku specializovaného veletrhu v ČR. Začátek září na výstavišti v Letňanech bude tradičně věnován VÁNOČNÍM KONTRAKTŮM i CELOROČNÍ tematice v oboru. Buďte bez starostí během léta a zajistěte si své umístění na veletrhu ještě před letní sezonou. K dispozici jsou poslední volná místa v žádané hale 3, kam jsou přihlášeni stálí, významní vystavovatelé. Nově nabízíme i prezentaci formou DOPROVODNÉ VÝSTAVY s námětem: STOLOVÁNÍ a DEKORACE. Tradice a prestiž, profesionální kvalita expozic i garance vysoké návštěvnosti obchodníků a odborníků, na to vše se můžete spolehnout v rámci své účasti na FOR DECORU od čtvrtka 7. 9. do soboty 9. 9. Akce je kontraktačně-prodejní. Formulář OBJEDNÁVKA PLOCHY, který naleznete v sekci PRO VYSTAVOVATELE můžete zasílat na e-mailovou adresu: scheeova@abf.cz.

2023-06-14 11:23:24 Více


VYSTAVOVATELÉ A NOVINKY na výstavní ploše

Během 15. ročníku odborného veletrhu FOR DECOR & HOME 2023 bude možné navštívit expozice všech stálých, oblíbených vystavovatelů zvučných jmen. Těšme se na prezentaci firem ANDĚL PŘEROV, AUTRONIC, DALKS, DECORIUM, EDWILAN, IN DECOR/ORION, KLIA PRAHA, MOREX, MYRIS, NEKUPTO, PRODEX IMPORT, SIMONS TRADE, na scénu se vrací i LUMA OBJEKT.SK a Z-TRADE. Obdivovatelé originálních bytových doplňků zajisté přivítají stánek MOSS BOSS s mechovými dekoracemi a obrazy, vyhlášený Ateliér ART DECO či CONDECOR z Polska se svými nástěnnými dekoracemi. Svou účast na veletrhu avizují mnohé premiérové firmy z oboru svíček, jmenujme například RARE NATURAL z Karlových Varů.

2023-06-02 13:54:26 Více


PŘIHLASTE SE NA FOR DECOR & HOME podzim 2023 S PŘEDSTIHEM

Jediná kontraktační akce v ČR v oboru dekorací a dárků má svou 1. UZÁVĚRKU PŘIHLÁŠEK K ÚČASTI již 30. dubna 2023. Využijte tohoto blízkého termínu k přihlášení Vaší společnosti za nejvýhodnější ceny výstavní plochy.  Své umístění v halách 3 a 4 má již rezervováno mnoho stálých významných vystavovatelů a návrat na veletrh hlásí další důležité firmy. FOR DECOR & HOME 2023 nabízí skvělou možnost, kde realizovat předvánoční i celoroční kontrakty a jak zviditelnit činnost Vaší společnosti. Garantujeme vysokou návštěvnost obchodníků a odborníků z celé republiky i výbornou úroveň akce. Přijeďte také Vy nabídnout návštěvníkům originální výrobky v krásných expozicích.  Formulář OBJEDNÁVKA PLOCHY naleznete na tomto webu, sekce PRO VYSTAVOVATELE. Vaše přihlášky i poptávky zasílejte na e-mailovou adresu scheeova@abf.cz 

2023-04-14 14:04:11 Více


PŘÍPRAVY A OBJEDNÁVKY VÝSTAVNÍ PLOCHY NA FOR DECOR & HOME PODZIM ODSTARTOVÁNY

Letošní kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME zaměřený na předvánoční i celoroční kontrakty proběhne opětovně na začátku září ve výstavních halách 3 a 4. Již nyní se můžete přihlásit k účasti a zajistit si tak rezervaci zajímavého místa. V letošním roce plánujeme podtrhnout prezentaci sortimentu kuchyňských doplňků a celoročních bytových dekorací uspořádáním VÝSTAVY DEKORACE & STOLOVÁNÍ v HALE 4. Pestrý sortiment ve Vaší nabídce tak můžete představit na jediném slavnostním stole v dokonalé harmonii floristiky, skla, porcelánu, keramiky, svíček a svícnů, kuchyňského textilu i originálních ozdob. Využijte příležitosti prezentovat svou firmu a výrobky na jediné odborné akci v ČR, která garantuje vysokou návštěvnost obchodníků a odborníků. Pravidelná účast významných vystavovatelů svědčí o přínosnosti tohoto veletrhu. Noví klienti, uzavírání kontraktů, NOVINKY A TRENDY, prestiž a být v centru dění, to jsou přívlastky veletrhu FOR DECOR & HOME. Objednávku plochy naleznete na tomto webu v sekci PRO VYSTAVOVATELE, přihlášky můžete zasílat na e-mail: scheeova@abf.cz

2023-04-14 14:05:46 Více


PODĚKOVÁNÍ ZA ÚČAST NA JARNÍM VELETRHU 2023 A TERMÍM PODZIMNÍHO FOR DECOR & HOME 2023

Děkujeme tímto všem zúčastněným firmám za vytvoření reprezentativního prostředí v rámci odborného veletrhu FOR DECOR & HOME, který otevřel novou veletržní sezónu 2023 na letňanském výstavišti. Také děkujeme všem mediálním a odborným partnerům, kteří podpořili konání veletrhu a spolupracovali na jeho zviditelnění v mediálním prostoru nebo se akce přímo zúčastnili. Ve výstavní hale 2 představilo své působivé expozice téměř 50 vystavovatelů včetně 5 zahraničních expozic s novým sortimentem. Obor dekorací a dárků obsadil výstavní plochu 3 950 m2, kterou si prohlédlo 3 437 návštěvníků z řad široké veřejnosti i obchodníků a odborníků. Jarní a letní atmosféra akce nás plně přenesla do roku 2023, v kterém již započínají přípravy nosné části kontraktačního veletrhu s vánoční i celoroční tematikou. Tato důležitá veletržní událost v daném oboru se tradičně koná na začátku září, nutno podotknout, že dokonce i bez přestávek během krizového období.

TERMÍN PRO PODZIMNÍ FOR DECOR & HOME JE 7. - 9. 9. 2023

2023-04-14 14:06:21 Více


FOR DECOR & HOME nabízí přes 50 expozic dekorací

Veletrh FOR DECOR & HOME umožňuje sjednat důležité kontrakty a ukazuje, jaké trendy budou dominovat v roce 2023. Návštěvníky letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA čekají od 19. do 21. ledna nápadité jarní, valentýnské, letní a z části i vánoční dekorace od renomovaných výrobců a importérů, ale také dárkové zboží a bytové a kuchyňské doplňky. Milovníky asijské estetiky potěší oficiální zastoupení indické tvorby, které slavnostně zahájil sám indický velvyslanec v ČR.

2023-01-19 13:21:20 Více


ZAJÍMAVOSTI A NOVINKY NA JARNÍ VÝSTAVĚ DEKORACÍ A DÁRKŮ

Výstavní plocha veletrhu FOR DECOR & HOME přinese již brzo nejen báječný zážitek v podobě rozkvetlých expozic v hale 2, ale také nové obchodní příležitosti pro obchodníky. Příznivci dekorací mohou očekávat velkou dávku inspirace, nádhery, aktuálních trendů pro dekorování, a v neposlední řadě také drobné nákupy u některých vystavovatelů. Jmenujme některé zajímavosti či novinky z veletrhu: Renomovaná firma KLIA PRAHA, která pravidelně oslňuje FOR DECOR & HOME v září, chystá JARNÍ PREMIÉRU s velkou expozicí 80 m2. Jedná se o předního dovozce živých květin, určitě se máme na co těšit. Důležitý vystavovatel ze Slovenska SIMONS TRADE se bude prezentovat na své zatím největší výstavní ploše 220 m2. Široká škála dekorací, včetně velkých zahradních prvků, poskytuje vždy báječnou podívanou. Zajímavou vsuvkou veletrhu se zajisté stane oficiální zastoupení indické tvorby. Pohled do světa exotických dekorací a dárkového zboží nám zprostředkuje přímo INDICKÉ VELVYSLANECTVÍ V PRAZE. Nabídku ze zahraničí zpestří i další společnosti: PČELARSTVO DARUVAR z Chorvatska nabídne půvabné dárkové zboží s včelími produkty a z Polska poprvé zavítá na veletrh výrobce bytového textilu SPODIGLYINITKI.PL. Nový český výrobce skleněných ozdob KOULIER z Oflendy, premiérově na jarní akci, nás seznámí s nádherou tradičně foukaných ozdob – tentokrát s využitím jarních a letních květinových motivů. Originální kolekce nese název ČESKÁ LOUKA. FOR DECOR & HOME slibuje opravdu něco nového a atraktivního do českých obchodů i domovů.

2023-04-14 14:05:24 Více


PŘIHLASTE SE K ÚČASTI A UZAVÍREJTE KONTRAKTY PRO ROK 2023!

Pro všechny velkoobchody, výrobce, importéry i rodinné manufaktury z oboru dekorací a dárkového zboží máme již brzy báječnou příležitost, jak si zajistit kontrakty a obchodní zisk v sezoně 2023. Přihlaste se k účasti na 14. ročníku veletrhu FOR DECOR & HOME na výstavišti v Praze v Letňanech, který proběhne v centrální hale 2 od čtvrtka 19.1. do soboty 21.1.2023. S časovým náskokem, který je pro obchodování nezbytný, máte možnost uzavírat kontrakty pro JARNÍ A LETNÍ SEZONU, ale také nabídnout již i vánoční sortiment 2023 či celoroční zboží. UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK K OBJEDNÁNÍ VÝSTAVNÍ PLOCHY JE 15. PROSINCE 2022. VÁNOCE 2022 začínají, ale VÁNOCE 2023 se již připravují! Připojte se k nejvýznamějším vystavovatelům a využijte příležitosti prezentovat se a nabídnout své novinky na tradiční a osvědčené akci. Vaše objednávky nebo poptávky zasílejte na scheeova@abf.cz.

2022-11-25 16:10:33 Více


LEDNOVÝ DATUM VELETRHU FOR DECOR & HOME V KALENDÁŘI PRO ROK 2023 NESMÍ CHYBĚT

Výstavní hala 2 v PVA EXPO PRAHA rozkvete v termínu od 19. do 21. ledna 2023 jarní a letní atmosférou. Zveme všechny vystavovatele a obchodníky, aby využili této jedinečné příležitosti k prezentaci svého zboží a k uzavírání obchodních kontraktů pro nadcházející sezónu. Taktéž zveme všechny příznivce dekorací a dárků k návštěvě této oblíbené akce, jež pravidelně přináší inspiraci, přehled o dění v daném oboru i vzácné kontakty na kamenné prodejny či e-shopy, kde lze vyhlédnuté výrobky zakoupit. Přihlášeno je již mnoho stálých vystavovatelů zvučných jmen, příjemným překvapením bude zajisté firma KLIA PRAHA, která protentokrát chystá i svou novou velkou expozici s nádechem jara a léta. Rozkvetou také krásné stánky firem  AUTRONIC, MOREX, DAKLS, EDWILAN a další. Zastoupeno bude i oblíbené dárkové zboží od renomovaných značek nebo přímo z ateliérů. Floristika, keramika, Velikonoce, léto, zahradní dekorace, dárky na Svatého Valentýna nebo MDŽ, to vše jsou přívlastky pro specializovanou akci s puncem kvality a nádhery.

2023-01-06 10:37:57 Více


1. UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK K ÚČASTI NA JARNÍ FOR DECOR & HOME 2023 JE 31.10.

Zveme všechny firmy z oboru dekorací a dárků k  účasti na 14. odborném veletrhu FOR DECOR & HOME s primárním zaměřením na uzavírání JARNÍCH, LETNÍCH i CELOROČNÍCH kontraktů. Od 19. do 21. ledna 2023 můžete nabízet obchodníkům z celé České republiky své výrobky, novinky či veletržní akce a slevy. S předstihem můžete uzavřít kontrakty pro nadcházející sezónu a najít nové klienty. FOR DECOR & HOME je tradiční a jedinou akcí v republice, která Vám poskytne výborné obchodní zázemí, přehled o situaci na trhu v daném oboru a také nezbytnou prestiž. Využijte možnosti zařadit se mezi stálé a nejvýznamnější vystavovatele v oboru, v centrální hale 2 je již před 1. uzávěrkou rezervována více než polovina výstavní plochy. Tento fakt svědčí o stálé přínosnosti a smysluplnosti pořádání veletrhu. 1. UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK K ÚČASTI JE 31. 10. 2022, v tomto termínu nabízíme nejvýhodnější ceny za výstavní plochu a také pěkné umístění. Formulář OBJEDNÁVKA PLOCHY naleznete na tomto webu vlevo v sekci PRO VYSTAVOVATELE, své poptávky můžete zasílat na e-mail: scheeova@abf.cz. Těšíme se na Vaše nádherné expozice v hale, která vždy v lednu ožívá jarem a létem.

2022-11-11 12:29:05 Více


TERMÍNY VELETRHU PRO ROK 2023 A PODĚKOVÁNÍ ZA ÚČAST V ZÁŘÍ 2022

Vážení vystavovatelé, mediální partneři a tvůrci Vánočních trendů, dovolte, abychom Vám poděkovali za účast na veletrhu FOR DECOR & HOME podzim 2022. Akce proběhla velmi úspěšně, s radostí Vám můžeme oznámit, že po dlouhém covidovém období, panoval ve výstavních halách čilý obchodní ruch. Návštěvnost se zvýšila dokonce třikrát v porovnání s krizovými ročníky 2020 a 2021. Také výstavní plocha měla nárůst o 30 % a veletrh se vrátil i do haly 4, jak tomu vždy bývalo. Kromě stálých renomovaných vystavovatelů se dobře prezentovaly i nové premiérové firmy a na scénu se vrátila i výstava Vánoční trendy. Je možné konstatovat, že jediný kontraktační veletrh dekorací a dárků v ČR se začal vracet do své výborné kondice z let před covidem. Věříme proto, že budete plánovat svou účast i pro následující ročníky v roce 2023. Celková koncepce zůstane stejná, dva veletrhy v roce s různým tematickým zaměřením.  Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na rok 2023 s Vámi v Letňanech.

TERMÍNY PRO KONTRAKTY

FOR DECOR & HOME JARO-LÉTO je 19. – 21. ledna 2023

FOR DECOR & HOME PODZIM – VÁNOCE je 7. – 9. září 2023

2022-11-11 12:29:53 Více


ŽHAVÉ NOVINKY K VIDĚNÍ JIŽ TENTO ČTVRTEK

Veletrh dekorací a dárků v Letňanech přináší pro obchodníky i příznivce dekorací a dárků novinky v podobě premiérových firem s jejich zcela novým sortiment. Zvučné jméno vystavovatele SKLÁRNA HARRACHOV potěší zajisté každého, jejich nabídka atraktivních sklářských výrobků bude k vidění na stánku číslo 3B13. Společnost TWINT se pochlubí exkluzivním zastoupení značek dárkového zboží z Velké Británie WRENDALE DESIGNS či francouzské značky ALADINE, expozice číslo 3C13. Vaše vánoční kontrakty a inspiraci určitě obohatí i nový český výrobce vánočních ozdob KOULIER z Oflendy, navštivte je na stánku 3C11. Pro milovníky floristiky je připraven významný velkoobchod živých květin STORGE v hale 4 a ve Vstupní hale III bude panovat duch Vánoc v podobě výstavy VÁNOČNÍ TRENDY 2022. Jediný veletrh dekorací a dárků v ČR již brzo zazáří na veletržní scéně.

2022-09-20 13:27:24 Více


Titulárními vozy veletrhu FOR DECOR & HOME jsou automobily Ford

Titulárními vozy veletrhu FOR DECOR & HOME jsou automobily Ford

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu FOR DECOR & HOME, automobilky Ford. Řekněte si o nabídku, třeba na nové 5-7místné Tourneo Connect, jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord

 

2022-08-30 11:50:26 Více


VYSTAVOVATELÉ, NOVINKY A ZAJÍMAVOSTI Z KATALOGU VYSTAVOVATELŮ

Specializovaný veletrh dekorací a dárků se letos představí opět ve dvou výstavních halách. Působivá atmosféra Vánoc a tradiční významní vystavovatelé Vás přivítají ve výstavní  hale 3.  Naopak hala 4 bude patřit atraktivním expozicím s moderními dekoracemi, kuchyňskými doplňky a dárkovým  sortimentem. Centrem akce bude Vstupní hala III, kde naleznete výstavu VÁNOČNÍ TRENDY 2022, tento rok v podání ateliérů KVĚTINY BABETA a GALERIE DAŠKA. Prozradíme Vám několik ZAJÍMAVOSTÍ a NOVINEK z Katalogu přihlášených firem: ve výstavní hale 4 bude zářit expozice významného velkoobchodu živých květin STORGE. Zcela nového výrobce vánočních ozdob naleznete v hale 3, lákavou nabídku pro Vás chystá firma KOULIER z Oflendy. Těšit se můžete na firmu BLEX v hale 4, opět českého výrobce, tentokrát kuchyňských doplňků. Zahradní dekorace nabídne ateliér PIERRE DESIGN a exkluzivní moderní dekorace Vás příjemně překvapí na stánku SUNNY WELL. Čeká na Vás inspirace jak zkrášlit své domovy nebo jak pořídit ten nejoriginálnější dárek. U některých stánků lze drobné radosti i dekorace přímo zakoupit.

2022-09-07 07:53:33 Více


VÁNOČNÍ TRENDY 2022 - OBLÍBENÁ FLORISTICKÁ VÝSTAVA VE VSTUPNÍ HALE

Podzimní veletrh FOR DECOR & HOME bude hostit po celou dobu svého konání oblíbenou přehlídku VÁNOČNÍ TRENDY 2022. Inspirace a umělecké pojetí Vánoc od významných floristů se vrací na scénu po dvou letech nucené pauzy, v ukázkových kójích ve Vstupní hale III bude ztvárněna vánoční atmosféra z různorodých úhlů, avšak vždy zastřešených světovými trendy. Významní floristé nadekorují živé květiny originálně a působivě zakomponované do interiéru. Vybavení expozic bytovými doplňky poskytnou samotní vystavovatelé, čímž bude propojen obchodní i kreativní duch celého veletrhu. Dodavatelem živých květin pro tuto událost bude společnost STORGE, velkoobchod se zaměřením právě na floristiku. STORGE otevře také svou obchodní expozici a to na začátku výstavní haly 4. Odborníci i příznivci dekorací se mohou těšit na příjemné zpestření veletrhu, a kdo si rád vyslechne odborný komentář, je zván první den veletrhu 8. 9. v 11.00 hodin na komentovanou prohlídku do Vstupní haly III. Těšíme se na Vaši návštěvu.

2022-11-11 12:36:07 Více
následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR DECOR podzim 2023

Závěrečná zpráva 2020

ZZ 2019 DECOR

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje