FOR DECOR & HOME
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Nová posila z budoucnosti

Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

2024-04-06 09:51:04 Více  

VÝSTAVNÍ PLOCHA SE RYCHLE PLNÍ

Již v rámci 1. uzávěrky přihlášek  se k účasti na podzimním veletrhu FOR DECOR & HOME přihlásilo mnoho významných a stálých vystavovatelů. Některé firmy plánují zvětšení svých expozic a tudíž rozšíření  své nabídky pro obchodníky  a poskytnutí skvělého  zážitku pro milovníky dekorací . Můžete se těšit na dokonalé stánky předních firem jako AUTRONIC, DAKLS, KLIA PRAHA, MOREX,  MYRIS TRADE, ORION/IN DECOR. Po dlouhé pauze  se v hale 3 objeví důležitá firma CONDI,  zaměřená na floristické dekorace, připravuje také program na vyzkoušení nových výrobků.  Milým překvapením bude premiérová firma AMORE FUORI, nabízející ty nejvoňavější vůně domova. Vyhledávaný  Ateliér ART DECO představí profesionální podívanou, jak zvelebit své domovy. Zapište si datum  FOR DECORU do svých kalendářů, čeká Vás výborný zážitek i profesionální obchodování.

2024-03-28 09:49:11 Více  

NEJLEPŠÍ TERMÍN PRO ZASLÁNÍ OBJEDNÁVKY PLOCHY NA VELETRH JE DO 15. 3. 2024

Blíží se 1. uzávěrka k zaslání přihlášek na podzimní veletrh FOR DECOR & HOME. V termínu do 15. března nabízíme vystavovatelům nejvýhodnější ceny za výstavní plochu a také výběr umístění je největší. Využijte včasného přihlášení na veletrh k získání výborných podmínek pro prezentaci své společnosti, zveme Vás na akci s puncem kvality a obchodního ducha. FOR DECOR & HOME nabízí profesionální platformu pro uzavírání vánočních i celoročních kontraktů i pro představení novinek a trendů.  Těšíme se na Vaše přihlášky na jediný specializovaný  veletrh v oboru dekorací a dárků v České republice. Formulář  OBJEDNÁVKA PLOCHY naleznete na tomto webu, vlevo – sekce „PRO VYSTAVOVATELE“. Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu :   scheeova@abf.cz

2024-02-16 11:16:29 Více  

Kalendář akcí pro rok 2024

Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

2024-01-05 10:27:42 Více  

FOR DECOR & HOME 2024 – jen na podzim ! CHRISTMAS SPACE a PRESENT MARKET

Specializovaný veletrh dekorací, bytových doplňků a dárkového zboží proběhne v sezóně 2024 pouze jedenkrát - a to na začátku září.  Jediné konání kontraktačně-prodejní  akce s primárním zaměřením na vánoční tematiku tak bude podpořeno vyšším zájmem návštěvníků a zvýšenou obchodní aktivitou. Vánoční nabídka firem bude soustředěna  do zóny v hale 3 s výstižným názvem CHRISTMAS SPACE.  Další výstavní hala  bude  nově věnována celoročním bytovým  doplňkům, včetně jarních dekorací, sklu, porcelánu a  umění.  Samostatná  sekce bude orientována na různorodé spektrum dárkových předmětů s názvem PRESENT MARKET, který vhodně podtrhne vánoční atmosféru vévodící veletrhu. Zveme všechny obchodní subjekty k účasti na důležitém veletrhu FOR DECOR & HOME 2024. Budeme rádi, když si poznamenáte toto   datum významné události v daném oboru  do svého podnikatelského kalendáře.  Jedná se o jediný odborný veletrh dekorací a dárků v České republice s dlouholetou tradicí,  puncem kvality a prestiže.  www.fordecor.cz

2023-11-08 11:29:21 Více  

PODĚKOVÁNÍ ZA ÚČAST a ZÁKLADNÍ STATISTICKÉ ÚDAJE. TERMÍN PODZIMNÍHO FOR DECORU pro rok 2024

Vážení   vystavovatelé, mediální partneři a všichni další účastníci veletrhu FOR DECOR podzim 2023. Dovolte, abychom Vám poděkovali  za  účast na této obchodně významné akci v oboru dekorací a dárků a taktéž i za velkou péči, kterou jste  věnovali  svým nádherným expozicím v halách 3 a 8. Obchodníkům  i široké veřejnosti se předvedl veletrh v nejkrásnějším světle včetně mnoha nových firem a novinek. Z pohledu základních statistických údajů byla tato veletržní událost také  úspěšná  a všechna sledovaná čísla zaznamenala své navýšení. Valná většina vystavovatelů hodnotí svou prezentaci  kladně a jako  obchodně  a kontraktačně přínosnou.  Těšíme se, že se opětovně setkáme na dalším podzimním ročníku  jehož oficiální termín nyní sdělujeme:

FOR DECOR & HOME   p o d z i m   2024:       5. – 7.  9.  2024

ZÁKLADNÍ  STATISTICKÉ  ÚDAJE  FOR DECOR 2023 :

Počet vystavovatelů:            60

Zahraniční vystavovatelé:      9  (ze 4 států)

Počet návštěvníků:              3 507

Čistá výstavní  plocha  :      1 903 m²

Hrubá výstavní plocha :      5 500 m²

2023-09-18 10:59:18 Více  

Pořiďte si ergonomickou zdravotní židli a výškově nastavitelný stůl a zlepšete svou produktivitu!

Společně s partnery sedetzdave.cz a DELSO INTERIÉRY z veletrhu FOR INTERIOR jsme si pro vás na našem marketplace shopex.cz připravili akci, která je zaměřena na všechny, kteří tráví mnoho hodin před svým počítačem. Tato akce se vztahuje na ergonomické zdravotní židle a výškově nastavitelné stoly, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a vkusu. Vytvořte si pohodlnou a efektivní pracovnu ať už doma nebo ve vaší kanceláři. Vaše tělo vám za to poděkuje, a vy sami si oceníte pohodu při práci a nárůst vaší produktivity.

2023-09-14 21:42:01 Více  

FOR DECOR & HOME ZAČAL A SLIBUJE ATRAKTIVNÍ PODÍVANOU!

Výstavní hala se rozzářila dokonalými dekoracemi a expozicemi. Tisíce a tisíce originálních dárků a dekorací všech stylů, barev a velikostí na vás čekají ve výstavních halách 3 a 8, které jsou zcela zaplněny renomovanými vystavovateli. Nechybí ani významné sklářské ateliéry a galerie umění. Dominující vánoční kontrakty jsou doplněny i celoročním sortimentem netradičních bytových a kuchyňských doplňků. Návštěvníci se seznámí přímo s výrobci či exkluzivními dovozci, nečerpají inspiraci pro zvelebení svých domovů a u mnoha firem také nakoupí. Jediný veletrh svého druhu v České republice slibuje dokonalý zážitek a mnoho premiérových firem. Znáte LOUSKÁČKA ze světa dekorací? Netradiční figurka se vám představí ve všech svých uniformách a velikostech na stánku nové firmy z Belgie TIMSTOR. Louskáčci se však i pohybují, zpívají a světélkují, a jsou jich zde stovky! Veletrh slibuje skutečnou atraktivní podívanou. Přijeďte za námi do Letňan.

2023-09-07 13:02:16 Více  

Veletrh FOR DECOR začíná již tento čtvrtek, již stavíme, instalujeme a ladíme!

Veletrh přináší jedinečnou příležitost především pro obchodníky a všechny, kdo se zajímají o nejnovější trendy v dekoracích, bytových a kuchyňských doplňcích a dárkovém zboží.

Co můžete očekávat na letošním veletrhu:

1. Nové kolekce pro vánoční sezónu: Představíme vám nejnovější kolekce dekorací a dárků pro letošní vánoční sezónu. Objevte trendy barvy, vzory a styly, které budou dominovat během těchto svátečních dnů.

2. Široký výběr produktů: Veletrh nabídne širokou škálu produktů, od luxusních dekorací, po praktické doplňky a originální dárky pro každou příležitost.

3. Kontrakty: jste obchodník hledající nové dodavatele nebo designér potřebující nové inspirace pro své projekty? Kontraktační veletrh vám umožní navázat cenné obchodní kontakty a objevit nové produkty a řešení.

4. Ideální příležitost: pro setkání s profesionály z odvětví, výměnu zkušeností a navázání nových obchodních vztahů.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou událost, která vás přivede do světa inspirace a inovace v oblasti dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží. Již tento čtvrtek startujeme a vy můžete být součástí této kreativní a obchodní atmosféry.

Registrace pro obchodníky a odborníky  je zdarma, stačí se přihlásit na našem webovém portálu www.fordecor.cz/registrace

V souběhu můžete navštívit na jednu vstupenku od pátku do soboty také souběžný veletrh SBĚRATEL.

Těšíme se na vás na Veletrhu!

2023-09-05 16:39:49 Více  

Oficiálními vozy veletrhu je značka FORD.

Oficiálními vozy veletrhu je značka FORD.

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Řekněte si o nabídku jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord.

2023-08-30 14:05:28 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR DECOR podzim 2023

Závěrečná zpráva 2020

ZZ 2019 DECOR

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje