FOR DECOR & HOME
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Děkujeme všem vystavovatelům podzimního veletrhu FOR DECOR & HOME 2021


 

Podzimní kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží, který proběhl v prvním zářijovém týdnu v PVA EXPO PRAHA, splnil očekávání vystavovatelů i návštěvníků. Společnost ABF a.s. děkuje všem vystavovatelům za účast a za péči, kterou věnovali svým expozicím v této složité době.  

 

Veletrh FOR DECOR & HOME dokázal, že je tím pravým místem, kde se mohou osobně sejít obchodníci se svými zákazníky k uzavírání úspěšných kontraktů. V halách letňanského výstaviště bylo po dobu třídenního konání akce opravdu z čeho vybírat. Návštěvníci si mohli vybírat z vystavených produktů od vyhlášených tuzemských i zahraničních firem, designérů, ale také od rodinných manufaktur s mnohaletou tradicí. Nechyběla ani nabídka širokého sortimentu vánočního zboží i produkty ze sekcí zahradních dekorací, doplňků na terasy a balkony či moderních i tradičních kuchyňských doplňků.

 

„Jezdíme pravidelně jako vystavovatelé na jarní i podzimní FOR DECOR & HOME. Po roční odmlce jsme se již na kontakt se zákazníky velmi těšili. Veletrh nás nezklamal a splnil svůj účel. Loni měli obchodníci obavy objednávat vánoční zboží, letos se tento trend nepotvrdil. Zájem o zboží byl velký. Pro jarní veletrh v lednu jsme se rozhodli zvětšit expozici, abychom mohli prezentovat více vzorků pro naše odběratele,“ řekl jednatel společnosti EDWILAN Milan Šilar. Celkově vystavovatelé zaplnili více než 4000 čtverečních metrů plochy.

 

„V současnosti již probíhají intenzivní přípravy na jarní verzi veletrhu, která v PVA EXPO PRAHA proběhne ve dnech 13.- 15. 1. 2022. “ řekla ředitelka veletrhu Maria Wohlrabová. Tato specializovaná akce odhalí novinky pro blížící se sezónu s akcentem na jarní dekorace, zahradu, velikonoční období i celoroční dekorace.

 

FOR DECOR & HOME s jarní tematikou proběhne ve dnech 13.- 15. 1. 2022 a již nyní se jeho haly plní. Uzávěrka nejvýhodnějších cen za plochu již 31.10. 2021.


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR DECOR podzim 2023

Závěrečná zpráva 2020

ZZ 2019 DECOR

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje