FOR DECOR & HOME
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Vánoční trendy 2016


Vánoční trendy 2016

V rámci doprovodného odborného programu se představí první ročník expozice Vánoční trendy 2016. Čtyři samostatné scény představí návštěvníkům veletrhu průřez pečlivě vybraných trendových produktů z řad vystavovatelů a partnerů veletrhu. Hlavním záměrem je zprostředkovat nevšední zážitek z tematicky zpracovaných expozic, jejich barevnosti a kombinace užitých materiálů. Samozřejmostí je i detailní popis daného trendu.

Expozice budou vytvářeny profesionálními floristy Janem Karnetem, Michalem Hrušenským, Petrem Sikorou a Přemyslem Hytychem. Výše jmenovaní floristé uvážlivě zvolí nejlepší produkty z nabídky vystavovatelů. Vybrané produkty v propojení s květinami a mistrně odvedenou floristickou prací budou důkazem, že právě ony jsou nedílnou a přirozenou součástí užitého designu a slavnostní atmosféry. Účelem programu však není jen návštěvníkům zprostředkovat nevšední podívanou, ale rovněž motivovat k hledání nových produktů, materiálů, technik a barevných kombinací. V neposlední řadě je záměrem expozice pomoci návštěvníkům lépe se orientovat v prodejním sortimentu vystavovatelů, s cílem usnadnění hledání vlastního osobitého směru v nadcházející vánoční sezóně. Tento doprovodný program veletrhu bude také inspirací k tomu, jak efektivně nakoupit a zkombinovat zboží a poté jej neotřele prezentovat koncovému zákazníkovi v prodejnách. V rámci programu se také uskuteční odborná přednáška floristů na téma Vánoční trendy 2016.

Již nyní věříme, že expozice Vánoční trendy 2016 bude velkým přínosem nejen pro návštěvníky, ale i pro samotné vystavovatele


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2020

ZZ 2019 DECOR

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje