FOR DECOR & HOME
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Představujeme VÁNOČNÍ TRENDY 2016


Představujeme VÁNOČNÍ TRENDY 2016


Na veletrhu FOR DECOR & HOME si návštěvníci mohli prohlédnout unikátní výstavu VÁNOČNÍ TRENDY 2016. Ve čtyřech expozicích se představily čtyři rozdílné styly, a to Vánoce v tónech, V zahradách, Já les - Ty člověk a Půvab okázalosti.

Vánoce v tónech
Design skandinávských zemí je velkým zdrojem inspirace. Jedním z charakteristických prvků, kterým se skandinávský design liší, je jednoduchost a používání přírodních materiálů. Seveřané sice preferují jednoduchost, ale nešetří barvami. Severský den není na světlo štědrý a odtud pramení záliba v barevných severských kombinacích.

V zahradách
Styl trendu "V zahradách" je svěží, čistý, plný ženskosti a elegance. Jeho úkolem je působit klidným a svěžím dojmem. Trend díky použitým barvám nepůsobí na první pohled příliš vánočním dojmem, není to také jeho cílem, přestože je trendem vánočním. Má spíše připomenout letní dny plné slunce, květin a vůní, a tím pouze navodit klid v hektické době adventní.

Já les - Ty člověk
Inspirovaná samotnou podstatnou lesa a pohledy do něj, které nabízí nekonečno v odlišném druhu "ochutnávky". Ta zaměstnává smysly pozorovatele natolik, že on sám nestačí procitnout, a stává se součástí hmotného skupenství lesního společenstva.

Půvab okázalosti
Půvab glamour odráží svébytnost a lesk konce předminulého století. Snoubení historických a luxusních dekorací nás přesouvá do salonů a budoárů velkých honosných paláců. Kombinací zdánlivě odlišných barev, a to zlaté, stříbrné a černé s doplněním tónů bordó až hnědé, vytváří kouzelný dojem, který nás přenáší do jiného, tajemného světa.


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2020

ZZ 2019 DECOR

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje