FOR DECOR & HOME
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Exkluzivní veletržní zboží si můžete objednat již dnes

Kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME již tradičně zahajuje podzimní veletržní sezónu na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Letos proběhne 7. až 9. září a přinese pestrou nabídku nejen dekorací do interiérů, ale také nastíní trendy pro letošní vánoční svátky. Pro ty, kteří hledají inspiraci z pohodlí domova nebo si chtějí atraktivní zboží objednat online, mohou využít partnerský web veletrhu Shopex.cz.

2023-08-02 09:21:24 Více  

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA NA FOR DECORU I BĚHEM LÉTA

Zájemci o prezentaci svých výrobků a služeb na odborném veletrhu dekorací a dárků, který proběhne na začátku září, se mohou přihlásit také během léta! K dispozici jsou poslední volná místa, která zajistí zviditelnění Vaší firmy mezi renomovanými vystavovateli. 15. ročník této významné kontraktační akce zaručuje vysokou návštěvnost odborníků i obchodníků, kteří pravidelně přijíždí z celé republiky i ze zahraničí. Zvýšený zájem o veletrh lze očekávat také z důvodu účasti několika velkých premiérových firem i návratu důležitých vystavovatelů z doby před krizí. Akce je KONTRAKTAČNĚ-PRODEJNÍ s primárním zaměřením na VÁNOČNÍ TÉMATIKU. Zastoupeny budou však i celoroční bytové doplňky a široký sortiment dárkového zboží. Své poptávky nebo Objednávky plochy zasílejte na e-mailovou adresu: scheeova@abf.cz

2023-07-31 12:19:20 Více  

TIMSTOR – významná firma s vánočními dekoracemi z Belgie premiérově v Praze

TIMSTOR je rodinná společnost s více než 30letou tradicí, známá ve více než ve 46 zemích celého světa - jakožto tvůrce VÁNOČNÍCH DEKORACÍ.

Ucelený tým je zaměřen na nádhernou atmosféru vánoční tvorby, která vnáší kouzlo do zimních měsíců.

Jejich velkým přínosem je jedinečný sortiment, se kterým můžete, jakožto velkoobchod, nabídnout odlišné variace pro mnoho rodin. Rok po roce, během dekád, se kolektivu podařilo dosáhnout právě takové úrovně, že zboží umožní Vašim zákazníkům radovat se z nezapomenutelného prosince.

Mnozí z Vás zjistí, že TIMSTOR znáte z mezinárodních veletrhů ve Frankfurtu, Madridu, Milánu, Birminghamu a nyní … Praha.

Jsme velice potěšeni, že můžeme přivítat Timstor na našem veletrhu dekorací a dárků.

www.timstor.com

2023-06-21 09:20:05 Více  

2. uzávěrka přihlášek k účasti na odborném veletrhu dekorací a dárků je 30. 6. 2023

Zveme všechny zájemce o prezentaci dekorativního a dárkového sortimentu k účasti na 15. ročníku specializovaného veletrhu v ČR. Začátek září na výstavišti v Letňanech bude tradičně věnován VÁNOČNÍM KONTRAKTŮM i CELOROČNÍ tematice v oboru. Buďte bez starostí během léta a zajistěte si své umístění na veletrhu ještě před letní sezonou. K dispozici jsou poslední volná místa v žádané hale 3, kam jsou přihlášeni stálí, významní vystavovatelé. Nově nabízíme i prezentaci formou DOPROVODNÉ VÝSTAVY s námětem: STOLOVÁNÍ a DEKORACE. Tradice a prestiž, profesionální kvalita expozic i garance vysoké návštěvnosti obchodníků a odborníků, na to vše se můžete spolehnout v rámci své účasti na FOR DECORU od čtvrtka 7. 9. do soboty 9. 9. Akce je kontraktačně-prodejní. Formulář OBJEDNÁVKA PLOCHY, který naleznete v sekci PRO VYSTAVOVATELE můžete zasílat na e-mailovou adresu: scheeova@abf.cz.

2023-06-14 11:23:24 Více  

VYSTAVOVATELÉ A NOVINKY na výstavní ploše

Během 15. ročníku odborného veletrhu FOR DECOR & HOME 2023 bude možné navštívit expozice všech stálých, oblíbených vystavovatelů zvučných jmen. Těšme se na prezentaci firem ANDĚL PŘEROV, AUTRONIC, DALKS, DECORIUM, EDWILAN, IN DECOR/ORION, KLIA PRAHA, MOREX, MYRIS, NEKUPTO, PRODEX IMPORT, SIMONS TRADE, na scénu se vrací i LUMA OBJEKT.SK a Z-TRADE. Obdivovatelé originálních bytových doplňků zajisté přivítají stánek MOSS BOSS s mechovými dekoracemi a obrazy, vyhlášený Ateliér ART DECO či CONDECOR z Polska se svými nástěnnými dekoracemi. Svou účast na veletrhu avizují mnohé premiérové firmy z oboru svíček, jmenujme například RARE NATURAL z Karlových Varů.

2023-06-02 13:54:26 Více  

PŘIHLASTE SE NA FOR DECOR & HOME podzim 2023 S PŘEDSTIHEM

Jediná kontraktační akce v ČR v oboru dekorací a dárků má svou 1. UZÁVĚRKU PŘIHLÁŠEK K ÚČASTI již 30. dubna 2023. Využijte tohoto blízkého termínu k přihlášení Vaší společnosti za nejvýhodnější ceny výstavní plochy.  Své umístění v halách 3 a 4 má již rezervováno mnoho stálých významných vystavovatelů a návrat na veletrh hlásí další důležité firmy. FOR DECOR & HOME 2023 nabízí skvělou možnost, kde realizovat předvánoční i celoroční kontrakty a jak zviditelnit činnost Vaší společnosti. Garantujeme vysokou návštěvnost obchodníků a odborníků z celé republiky i výbornou úroveň akce. Přijeďte také Vy nabídnout návštěvníkům originální výrobky v krásných expozicích.  Formulář OBJEDNÁVKA PLOCHY naleznete na tomto webu, sekce PRO VYSTAVOVATELE. Vaše přihlášky i poptávky zasílejte na e-mailovou adresu scheeova@abf.cz 

2023-04-14 14:04:11 Více  

PŘÍPRAVY A OBJEDNÁVKY VÝSTAVNÍ PLOCHY NA FOR DECOR & HOME PODZIM ODSTARTOVÁNY

Letošní kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME zaměřený na předvánoční i celoroční kontrakty proběhne opětovně na začátku září ve výstavních halách 3 a 4. Již nyní se můžete přihlásit k účasti a zajistit si tak rezervaci zajímavého místa. V letošním roce plánujeme podtrhnout prezentaci sortimentu kuchyňských doplňků a celoročních bytových dekorací uspořádáním VÝSTAVY DEKORACE & STOLOVÁNÍ v HALE 4. Pestrý sortiment ve Vaší nabídce tak můžete představit na jediném slavnostním stole v dokonalé harmonii floristiky, skla, porcelánu, keramiky, svíček a svícnů, kuchyňského textilu i originálních ozdob. Využijte příležitosti prezentovat svou firmu a výrobky na jediné odborné akci v ČR, která garantuje vysokou návštěvnost obchodníků a odborníků. Pravidelná účast významných vystavovatelů svědčí o přínosnosti tohoto veletrhu. Noví klienti, uzavírání kontraktů, NOVINKY A TRENDY, prestiž a být v centru dění, to jsou přívlastky veletrhu FOR DECOR & HOME. Objednávku plochy naleznete na tomto webu v sekci PRO VYSTAVOVATELE, přihlášky můžete zasílat na e-mail: scheeova@abf.cz

2023-04-14 14:05:46 Více  

PODĚKOVÁNÍ ZA ÚČAST NA JARNÍM VELETRHU 2023 A TERMÍM PODZIMNÍHO FOR DECOR & HOME 2023

Děkujeme tímto všem zúčastněným firmám za vytvoření reprezentativního prostředí v rámci odborného veletrhu FOR DECOR & HOME, který otevřel novou veletržní sezónu 2023 na letňanském výstavišti. Také děkujeme všem mediálním a odborným partnerům, kteří podpořili konání veletrhu a spolupracovali na jeho zviditelnění v mediálním prostoru nebo se akce přímo zúčastnili. Ve výstavní hale 2 představilo své působivé expozice téměř 50 vystavovatelů včetně 5 zahraničních expozic s novým sortimentem. Obor dekorací a dárků obsadil výstavní plochu 3 950 m2, kterou si prohlédlo 3 437 návštěvníků z řad široké veřejnosti i obchodníků a odborníků. Jarní a letní atmosféra akce nás plně přenesla do roku 2023, v kterém již započínají přípravy nosné části kontraktačního veletrhu s vánoční i celoroční tematikou. Tato důležitá veletržní událost v daném oboru se tradičně koná na začátku září, nutno podotknout, že dokonce i bez přestávek během krizového období.

TERMÍN PRO PODZIMNÍ FOR DECOR & HOME JE 7. - 9. 9. 2023

2023-04-14 14:06:21 Více  

FOR DECOR & HOME nabízí přes 50 expozic dekorací

Veletrh FOR DECOR & HOME umožňuje sjednat důležité kontrakty a ukazuje, jaké trendy budou dominovat v roce 2023. Návštěvníky letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA čekají od 19. do 21. ledna nápadité jarní, valentýnské, letní a z části i vánoční dekorace od renomovaných výrobců a importérů, ale také dárkové zboží a bytové a kuchyňské doplňky. Milovníky asijské estetiky potěší oficiální zastoupení indické tvorby, které slavnostně zahájil sám indický velvyslanec v ČR.

2023-01-19 13:21:20 Více  

ZAJÍMAVOSTI A NOVINKY NA JARNÍ VÝSTAVĚ DEKORACÍ A DÁRKŮ

Výstavní plocha veletrhu FOR DECOR & HOME přinese již brzo nejen báječný zážitek v podobě rozkvetlých expozic v hale 2, ale také nové obchodní příležitosti pro obchodníky. Příznivci dekorací mohou očekávat velkou dávku inspirace, nádhery, aktuálních trendů pro dekorování, a v neposlední řadě také drobné nákupy u některých vystavovatelů. Jmenujme některé zajímavosti či novinky z veletrhu: Renomovaná firma KLIA PRAHA, která pravidelně oslňuje FOR DECOR & HOME v září, chystá JARNÍ PREMIÉRU s velkou expozicí 80 m2. Jedná se o předního dovozce živých květin, určitě se máme na co těšit. Důležitý vystavovatel ze Slovenska SIMONS TRADE se bude prezentovat na své zatím největší výstavní ploše 220 m2. Široká škála dekorací, včetně velkých zahradních prvků, poskytuje vždy báječnou podívanou. Zajímavou vsuvkou veletrhu se zajisté stane oficiální zastoupení indické tvorby. Pohled do světa exotických dekorací a dárkového zboží nám zprostředkuje přímo INDICKÉ VELVYSLANECTVÍ V PRAZE. Nabídku ze zahraničí zpestří i další společnosti: PČELARSTVO DARUVAR z Chorvatska nabídne půvabné dárkové zboží s včelími produkty a z Polska poprvé zavítá na veletrh výrobce bytového textilu SPODIGLYINITKI.PL. Nový český výrobce skleněných ozdob KOULIER z Oflendy, premiérově na jarní akci, nás seznámí s nádherou tradičně foukaných ozdob – tentokrát s využitím jarních a letních květinových motivů. Originální kolekce nese název ČESKÁ LOUKA. FOR DECOR & HOME slibuje opravdu něco nového a atraktivního do českých obchodů i domovů.

2023-04-14 14:05:24 Více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2020

ZZ 2019 DECOR

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje