FOR DECOR & HOME FOR DECOR & HOME
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR DECOR & HOME


MIX-TEE velkoobchod, s.r.o.

Vystavovatel: MIX-TEE velkoobchod,s.r.o. - Hala -

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1990. V současné době jsme výhradním dovozcem čajů značek Basilur, Tipson, Tarlton, Jaf Tea, Té Reval, Greenfield, Jones, Akbar a kávy Jardin pro Českou a Slovenskou republiku. Mimo to distribuujeme řadu dalších jak českých, tak i zahraničních výrobků. V současné době provozujeme 2 e-shopy, 2 podnikové prodejny a máme v sortimentu více než 1 000 produktů.


Manufaktura Vála

Vystavovatel: Manufaktura Vála - Eva Šípková - Hala -

Manufaktura Vála je rodinná firma s tradicí od roku 1990. Ruční výroba svíček vyrábí mnoho typů dekorativních svíček pro všechny příležitosti. Svíčky jsou vyráběny tradičním způsobem tj. litím. Svíčky jsou vyráběny z materiálů garantovaných bezpečnostními listy. Svíce vyrábíme převážně na zakázku. Na přání zákazníka připravíme svíčky v různých tvarech, barvách i vůních. V našem sortimentu jsou svíčky mimo jiné i adventní, iluminační, jubilejní, svatební , zahradní, svíčky. Jsme velkoobchod a naše nabídka je velice široká od svíček až po bytové a zahradní doplňky. www.manufakturavala.com PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY malý dárek !!!


Giftsmaniac - Velkoobchod dárkových předmětů

Vystavovatel: Digib s.r.o. - Hala -

Výrobě a distribuci dárkových předmětů i dekorací se věnujeme od roku 2009. V našem portfoliu zákazníci najdou přes 3000 produktů. Tato nabídka produktů je každoročně obohacena o více než 500 dárkových novinek. Odběratelům poskytujeme neustálou zákaznickou podporu, tištěné a elektronické katalogy, prezentační stojany, předváděcí boxy a rychlé doručení. Našim partnerům umožňujeme rychlé a pohodlné objednávání zboží přes náš velkoobchodní eshop: www.giftsmaniac.cz


CONDI s.r.o.

Vystavovatel: CONDI s.r.o. - Hala -

Rodinná firma založena roku 1994. Již více jak 20 let jsme významným dodavatelem největších floristických velkoobchodních společností v česku. Taktéž dodáváme zboží významným společnostem v oblasti floristiky a dekorací, v Polsku, Slovensku a Maďarsku. Naše společnost se zabývá přímým dovozem z EU a Asie a to, hlavně z Itálie, Francie, Belgie, Velké Británie, Německa, Polska, Slovenska, Estonska, Slovinska, Číny, Taiwanu. Jedná se především o floristické doplňky, dekorační materiál a obalový materiál. Jsme výhradním dovozcem vonných vosků SCENTED CUBES, estonské společnosti REVAL CANDLE, pro Českou a Slovenskou republiku. Dále také výhradním dovozcem luxusních stuh italské společnosti Nastri Brizzolari a hlavním partnerem Německého výrobce sprejů Union Spray GmbH. Veškerý sortiment je k dispozici v prodejně v Hradci Králové, kde se nachází i veškeré skladové zásoby a kancelářské prostory. Pražský obchod nabízí pouze omezený sortiment. Je určen k prodeji maloobchodním odběratelům. Objednávky zboží probíhají elektronicky na www.condi.cz.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2015

Facebook