FOR DECOR & HOME FOR DECOR & HOME
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR DECOR & HOME


Interiérové doplňky ruční výroby

Vystavovatel: Ester Valerii - Petr Křupka - Hala 2 - B16

Představuji Vám svou vlastní tvorbu. Všechny návrhy pocházejí z mojí hlavy a výroba je ruční práce, vše je vyráběno s citem a láskou, vždy tak aby oslovila zákazníka osobitým kouzlem. Vyrábíme přímo na zakázku pro typy interiéru s možností jakékoliv barvy či motivu. Vždy tak aby výsledný výrobek splnil Vaše přání a působil na Vás tím nejlepším dojmem, dodal Vám osobitý dojem který zapadne do Vašeho domova tak jako by v něm byl odjakživa. Pro mě jsou mé výrobky srdeční záležitostí a věnuji jim většinu svého času. Věřím, že i Vás zaujmou a zamilujete si je.


Dekorace ke svátečnímu aranžování

Vystavovatel: PARAMIT s.r.o. - Hala 2 - A13

Pro jarní sezonu 2017 připravujeme nové modely váz a také se můžete těšit na porcelánové misky, které využívají floristé ke svátečnímu aranžování. Další novinkou letošního jara budou vkusné dekorace s velikonoční tematikou.


VELKOOBCHOD S UMĚLÝMI KVĚTINAMI

Vystavovatel: Fleur imitée - Hala 2 - B12

Firma FLEUR IMITÉE se zabývá především internetovým obchodem s umělými květinami včetně keřů, stromů, palem a dalších floristických dekorací. V nabídce najdete jak tradiční celoroční kvítí, tak sezonní květiny i exotické rostliny. Vystavovatel nabízí i profesionální floristickou výzdobu na klíč při různých příležitostech jako jsou svatby, promoce nebo smuteční dekorace. V nabídce jsou i sezónní květinové dekorace, především vánoční a velikonoční. Umělé květiny a stromy jsou vyhledávaným doplňkem nejen do bytových interiérů, ale i do kanceláří, obchodů, hotelů a dalších prostor, jejichž aranžmá FLEUR IMITÉE individuálně navrhne.


Ruční výroba dřevěných dekorací

Vystavovatel: Mgr. Markéta Rigová - Hala 2 - A18

Jsme česká firma, která se zabývá ruční výrobou dřevěných mís, misek, valounů a valounků, příborů, srdíček, moždířů, svícnů, anděků aj. výrobků ze dřeva na denní užití nejen v kuchyni. Na výstavě najdete i dřevné výrobky pro děti - maxi dřevěné péráky. Budeme na Vás těšit!!!


SPECIALISTA NA VENKOVNÍ KVĚTINÁČE A DEKORACE

Vystavovatel: NEW GARDEN s.r.o. - Hala 2 - A09

Renomovaná firma NEW GARDEN představí na svém stánku širokou škálu designových květináčů, váz a dalších venkovních dekorací. Jedná se o výhradní zastoupení italské značky DEROMA pro Českou republiku a Slovensko. Zaměřuje se na kvalitní květináče z Itálie. Mimo to jsme dovozci zboží z Číny, Indonésie aj. Z těchto zemí se soustředí na dovoz svíček, dekorací, teakových mís a dalšího zboží. Originální zkrášlení zahrady umožní ručně malované keramické květináče, vázy i konvičky nebo keramická levandulová kolekce. V nabídce jsou také teakové dekorativní mísy a misky jedinečných tvarů, svíčky a svícny v dárkových setech, keramičtí andílci a mnoho dalších interiérových dekorací. www.newgarden.cz


76 dnů svého života tráví v průměru žena, hledáním věcí ve své tašce přes rameno. Je to cenný stresující čas, my máme řešení.

Vystavovatel: Soly Europe s.r.o. - Hala 2 - A17

SOI.mini, 1. automatické světlo v tašce! Německý patent a výroba, česká cena. Prodejní potenciál jen v ČR 3 500 000 zákazníků s taškou přes rameno/kabelkou! Přijďte se podívat na vlastní oči, jak to funguje! V r. 2017 startuje oficiální distribuce v CZ a SK, to je právě nyní vaše příležitost! SOI. Nicht suchen. Finden.


VELKOOBCHOD S DÁRKOVÝM ZBOŽÍM A STYLOVÝMI DEKORACEMI

Vystavovatel: KOLOUCH IMPORT - Hala 2 - A12

Společnost Kolouch Import se zabývá třemi základními činnostmi. Hlavní, a zároveň činností s nejdelší tradicí je import a velkoobchodní prodej obsáhlého sortimentu dekorací, svíček, svícnů, dárkových předmětů, keramiky, váz, umělých květin, bytových doplňků a dekorací do zahrady. Poměrně novou, ale velice rychle se rozvíjející činností je dovoz kvalitního palisandrového nábytku. Tento nábytek je prodáván jak velkoobchodně, tak i maloobchodně. Kromě jiného se firma zabývá také velkoobchodním prodejem kvalitních zahraničních vín.


ORIGINÁLNÍ BAREVNÝ PORCELÁN

Vystavovatel: Zelený strom - Hala 2 - B14

Firma ZELENÝ STROM působí na českém trhu již od roku 1998. V současné době se soustředí na výrobu ručně malovaných dekorů užitkového porcelánu s vlastními návrhy. Díky ruční malbě pod glazurou je tak každý kus porcelánu originálem. Nové kolekce jsou vytvářeny průběžně, v intervalech 2-3 měsíců jak pro rozšíření sortimentu, tak pro limitované edice v počtu 300-400 kusů. Porcelán je vyráběn podle evropských standardů a nabízí opravdu nevšední krásně barevné vzory. www.zeleny-strom.com


Koncept H&D HOME DESIGN tvoří nábytek, bytové dekorace pro všechny příležitosti, bytový textil zejména vysoké lněné kvality, decoaromaterapie.

Vystavovatel: H&D a.s. - Hala 2 - C06

Nábytek je vyráběný z přírodních materiálů – ratanu a masivního dřeva - teak, mango. Sortiment Home Design nábytku a bytových doplňků je určen k vybavení bytů, rodinných domů. Vytvoří výbornou atmosféru jako hotelový, restaurační, kavárenský nábytek, nebo nábytek pro vybavení penzionů, čajoven či relaxačních center. Výroba pro bytový textil a servis v rámci výměny a obnovy polstrů na nábytek je lokalizována přímo v centrále firmy v Prostějově, kde máme také hlavní skladové zázemí a centrální showroom. V rámci našeho servisu pro Vás zhotovíme jakýkoliv výrobek (závěsy, ubrusy, ubrousky, návleky na židle, sedáky, polštáře, přehozy, povlečení ...) v jakémkoliv rozměru a jakémkoliv množství. Hotový výrobek následně můžeme finalizovat potiskem, výšivkou, kombinací výšivky s injektovým tiskem, praním, měkčením nebo teflonovou nešpinivou úpravou. Ostatní produkty vyrábíme v kooperačních kapacitách. Pro sortiment nábytku spolupracujeme s dánským architektem, který je zároveň vlastníkem továrny. Při příjmu zboží z továrny realizujeme duplicitní kontrolu kvality, která probíhá formou odborné komise pro kvalitu před zaskladněním zboží na centrální sklad. V rámci ISO 9001 je naším hlavním mottem: "ZA VYNALOŽENOU KORUNU OBDRŽÍ NÁŠ ZÁKAZNÍK NEJVYŠŠÍ UŽITNOU HODNOTU".


VÝZNAMNÝ VELKOOBCHOD S DEKORACEMI A DÁRKY

Vystavovatel: DECORIUM - Hala 2 - A15

Firma BKS DECOR je jedním z nejvýznamnějších importérů dekorací, bytových doplňků a dárků a to přímo od výrobců nebo strategických partnerů. Je výhradním zástupcem mnohých zahraničních značek pro Českou i Slovenskou republiku. Vzhledem ke svým zkušenostem v daném oboru od roku 1994 nabízí vysokou kvalitu služeb, široký výběr zboží i maximálně výhodnou cenovou politiku pro obchodní klienty. Expozice BKS Decoru na veletrhu bude zaměřena převážně na předvánoční nabídku, v které nebude chybět mnoho novinek.


Společnost Dakls s.r.o. již dlouhá léta patří mezi přední přímé dovozce bytových doplňků, dekorací, skla, bytového textilu a dalšího sortimentu.

Vystavovatel: Dakls s.r.o. - Hala 2 - B13

Na našem stánku najdete nejen zcela novou kolekci zboží pro sezónu 2017, ale také to nejlepší z celoročního sortimentu.


Originální dárkové zboží, dekorace a suvenýry z Anglie

Vystavovatel: Puckator Ltd. - Hala 2 - B08

Puckator působí na evropském trhu již více než 25 let a v Čechách zanedlouho oslaví první rok působení. Originální designy, které vytváří vlastní tým designérů přímo pro Puckator, sledují poslední trendy v oblasti dárkového zboží, dekorací a doplňků do domácnosti. Na našem stánku představíme žhavé novinky nadcházející sezóny, stejně jako oblíbené produktové řady a designy. Můžete se také těšit na speciální veletržní slevy! www.puckator.cz


VÝROBCE CHODSKÉ KERAMIKY

Vystavovatel: Chodská keramika Psutková - Hala 2 - B03

Premiéru na letňanském výstavišti bude mít CHODSKÁ KERAMIKA. Půvabné dekorativní i užitkové výrobky naleznete v provedení bílém, modrém i černém, chybět nebudou ani miniatury této keramiky. Čeká Vás opravdu příjemné obohacení obchodní nabídky.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2015

Facebook