FOR DECOR & HOME FOR DECOR & HOME
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh FOR DECOR & HOME

Staňte se součástí JARNÍCH TRENDŮ v dekoracích!

Po velmi úspěšném uvedení  programu VÁNOČNÍ  TRENDY  v rámci podzimního veletrhu FOR DECOR & HOME 2017 navazujeme na této jarní variantě 2017 v rámci doprovodných programů, tentokrát JARNÍMI TRENDY, které  opět připravujeme se známými, profesionálními designéry a  floristy k  jarním tématům  VALENTÝN a VELIKONOCE.

08.12.2016 12:43:18 více


Zúčastněte se jako floristé nebo hodnoťte jako návštěvníci floristickou soutěž NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE

Jarní veletrh FOR DECOR & HOME 2017 přivítá jaro také svým doprovodným programem. Jaké jiné téma může být příhodnější než právě FLORISTIKA? V rámci veletrhu připravuje Časopis Profi Florista  pokračování odborné floristické soutěže „NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE“.  Po celou dobu průběhu veletrhu budou k vidění  formou výstavy originální soutěžní kytice připravené floristy, ať již významnými  nebo těmi, které svou dráhu teprve začínají. Vítěznou kytici budou vybírat v anketě sami návštěvníci veletrhu a tak se mohou aktivně podílet na úspěchu možná i začínajícího talentovaného floristy. Soutěž se stane vítaným zpestřením veletrhu, květinovým studiím přinese inspiraci pro jejich tvorbu a některé návštěvnice možná získají představu o své svatební kytici. Podrobnější informace o soutěži a kontakt k přihlášení zde

24.11.2016 11:21:26 více


OBJEDNEJTE SI JARO NA VELETRHU V LETŇANECH

Nejvýznamnější firmy v oboru dekorací a dárků chystají své NOVINKY A JARNĚ POJATÉ EXPOZICE pro premiérovou kontraktační akci s jarní tématikou. Veletrh FOR DECOR & HOME – JARO 2017 představí  obchodníkům i odborníkům poprvé na veletržní scéně sortiment jarního sezónního zboží spojeného s VELIKONOCEMI, SVÁTKEM SV. VALENTÝNA, MDŽ či DNEM MATEK. Své krásné expozice s nádechem jara a svěžími novinkami chystají vystavovatelé zvučných jmen jako je PARAMIT, SIMONS TRADE, BKS DECOR, KOLOUCH IMPORT, DAKLS, AUTRONIC, NEW GARDEN a mnoho dalších. Na veletrhu bude vévodit jarní nabídka, v pozadí však nezůstanou ani CELOROČNÍ A ZAHRADNÍ DEKORACE, VYHLEDÁVANÉ DÁRKOVÉ ZBOŽÍ, některé firmy – především výrobci – však nabídnou již i aktuální AKTUÁNÍ VÁNOČNÍ KOLEKCE pro rok 2017. FOR DECOR & HOME svou jarní premiérou zajisté probudí  jak u vystavovatelů tak u odborníků a obchodníků novou  podnikatelskou inspiraci, jak prezentovat jarní sezonu v daném oboru také v České republice.

11.11.2016 10:31:02 více


1. UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK VYSTAVOVATELŮ - JARO 2017

Zveme všechny výrobce,  velkoobchody, importéry a odborníky z oboru dekorací a dárků k účasti na jediném kontraktačním veletrhu v ČR s jarní i celoroční tématikou.  1. uzávěrka přihlášek k účasti na 3. ročníku veletrhu FOR DECOR & HOME je 31. 10. 2016, v tomto termínu nabízíme výhodné ceny za výstavní plochu i větší výběr umístění ve výstavní hale.  Nový jarní odborný veletrh bude primárně zaměřen na jarní dekorace s tématikou VELIKONOC A VALENTÝNSKÉHO SVÁTKU, důraz bude kladen na obor FLORISTIKY A ZAHRADNÍCH DEKORACÍ. V neposlední řadě však někteří vystavovatelé plánují i nejaktuálnější nabídku pro VÁNOCE 2017. Přihlášeni jsou již mnozí významní a pravidelní vystavovatelé podzimních veletrhů.  Využijte také Vy  této příležitosti k uzavírání celoročních kontraktů na akci s vysokou  návštěvností obchodníků z celé republiky i odborné veřejnosti. Objednávku výstavní plochy či kompletní přihlášku k účasti naleznete na tomto webu v sekci PRO VYSTAVOVATELE, podrobnější informace získáte na mailu: scheeova@abf.cz

11.10.2016 15:05:05 více


PODĚKOVÁNÍ A BILANCE VELETRHU

Děkujeme všem vystavovatelům, účastníkům doprovodných programů i mediálním  partnerům za účast na veletrhu FOR DECOR & HOME 2016. Všem zúčastněným se podařilo vytvořit profesionální kontraktační veletrh s výbornou atmosférou. Bilance akce svědčí o stoupající tendenci u všech ukazatelů. Především byly obsazeny dvě výstavní haly, což obnáší 3 820 m2 čisté výstavní plochy.  Počet vystavovatelů se zvýšil na 126 a počet návštěvníků dosáhl čísla 7 742. U návštěvníků  převažovali jednoznačně obchodníci  a odborníci z dané oblasti.  Prestiž veletrhu byla podpořena odborným doprovodným programem, který proběhnul na nejvyšší úrovni a za účasti nejvýznamnějších osobností. Velký ohlas si získaly VÁNOČNÍ TRENDY  v Nové vstupní hale a oblíbená  floristická soutěž ROSA PRAGENSIS  umocnila umělecké vnímání veletrhu přímo ve Výstavní hale. Děkujeme všem a věříme, že si pro svou odbornou prezentaci  v roce 2017  opět zvolíte kontraktační veletrh dekorací a dárků v Letňanech, tentokrát nově v jarním  nebo podzimním termínu.:  TERMÍN JARNÍ AKCE FOR DECOR & HOME : 19. – 21. 1. 2017; TERMÍN PODZIMNÍ AKCE FOR DECOR & HOME: 7. – 9. 9. 2017.

19.09.2016 11:20:08 více


Představujeme VÁNOČNÍ TRENDY 2016

Na veletrhu FOR DECOR & HOME si návštěvníci mohli prohlédnout unikátní výstavu VÁNOČNÍ TRENDY 2016. Ve čtyřech expozicích se představily čtyři rozdílné styly, a to Vánoce v tónech, V zahradách, Já les - Ty člověk a Půvab okázalosti.

10.09.2016 16:00:17 více


Zahájili jsme veletrh FOR DECOR & HOME

Právě dnes jsme na výstavišti PVA EXPO PRAHA zahájili kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME. Slavnostního aktu se zúčastnili generální ředitel ABF Tomáš Kotrč, ředitelka obchodní skupiny Maria Wohlrabová, ředitel MM média a zakladatel soutěže ROSA PRAGENSIS Miroslav Mokoš, florista a organizátor výstavy VÁNOČNÍ TRENDY 2016 Petr Sikora a top specialistka v balení dárků Radka Křivánková.

08.09.2016 14:59:00 více


Videopozvánka na veletrh FOR DECOR & HOME

Na co se můžete těšit na letošním ročníku veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME v PVA EXPO PRAHA? Prohlédněte si exkluzivní rozhovor s ředitelkou veletrhu paní Mariou Wohlrabovou. 

 

24.08.2016 13:54:42 více


KATALOG PRO OBCHODNÍKY

Obchodníci a odborníci, prolistujte již v předstihu  PRODUKTOVÝ KATALOG VYSTAVOVATELŮ, JEHOŽ NABÍDKA JE URČENA PRÁVĚ VÁM!  Významní  vystavovatelé pro Vás připravili VELKOOBCHODNÍ  BONUSY  A SLEVY v návaznosti pouze na veletržní kontrakty,  jejich přehled naleznete v katalogu. Kromě těchto důležitých obchodních  informací jsou v katalogu obsaženy také FOTOGRAFIE NOVINEK  a  informace o aktuálních kolekcích či  nových obchodních značkách.  Vytypujte si již nyní  zajímavé zboží do Vašeho obchodu ,  odkaz na FIRMU I ČÍSLO JEJÍ EXPOZICE na veletrhu  v katalogu  naleznete také.  V rámci příprav na návštěvu veletrhu Vám doporučujeme také REGISTRACI OBCHODNÍKŮ na tomto webu , na jejímž základě obdržíte VOLNOU VSTUPENKU  (kolonka vpravo „VSTUPENKA“).  Na Vaši návštěvu se těší téměř 100 významných firem, které zaplní  dvě nové výstavní haly svými nádhernými a profesionálními expozicemi. Premiérově se představí i zahraniční vystavovatelé.  Návštěva  jediného odborného veletrhu v daném oboru v České republice  se stane přínosem pro Vaše podnikání v oblasti dekorací a dárků.

12.08.2016 09:26:05 více


POSLEDNÍ UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK VYSTAVOVATELŮ

Poslední uzávěrka přihlášek vystavovatelů na kontraktační veletrh  FOR DECOR & HOME  proběhne 31. 7. 2016. K dispozici jsou poslední volná místa ve dvou nových výstavních halách. Neváhejte využít této jediné příležitosti v ČR pro uzavírání VÁNOČNÍCH KONTRAKTŮ  v oborech dekorací a dárků. Prezentován bude i sortiment celoročních a zahradních dekorací, stolování, floristika, sklo, bytový textil....

19.07.2016 10:20:35 více
předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2015

Facebook