FOR DECOR & HOME FOR DECOR & HOME
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Zúčastněte se jako floristé nebo hodnoťte jako návštěvníci floristickou soutěž NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE


INFORMACE O SOUTĚŽI

Po dvouleté pauze se redakce časopisu Profi Florista rozhodla opět zorganizovat soutěž o Nejhezčí svatební kytici. Cílem soutěže je představit široké veřejnosti práci a dovednosti českých floristů, aby pak ona formou hlasovacích lístků rozhodla, která svatební kytice je nejhezčí. Dlouhodobou snahou časopisu Profi Florista je totiž představovat floristické umění spotřebitelům, a mezi způsoby, jak toho dosáhnout, patří právě naše soutěže: Rosa Pragensis a Nejhezčí svatební kytice. 

Vyhlášení výsledků zveřejníme v prvním čísle časopisu Profi Florista roku 2017. Soutěž se bude konat v termínu od 19. až 21. 1. v rámci veletrhu For Dekor & Home – jarního kontraktačního veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží na PVA Letňany Všechny soutěžní práce budou vyfotografovány profesionálním fotografem a zveřejněny ve svatebním vydání časopisu Profi Florista v dubnu 2017. Podrobnější informace budou průběžně doplňovány a zveřejňovány na  facebookovém profilu časopisu Profi Florista.

 

Kontakt pro přihlášení, termín uzávěrky a podmínky soutěže:

Přihlášky a dotazy posílejte e-mailem na adresu soutez@profiflorista.cz do 10. 1. 2017. Uveďte své jméno, kontakty a informaci, zda si soutěžní práci vyzvednete 21. 1. po skončení veletrhu a nebo souhlasíte s její likvidací pořadatelem soutěže. jako bonus obdrží každý soutěžící 20 volných vstupenek na veletrh For Dekor & Home. Za účast v soutěži nebude účtován ŽÁDNÝ registrační poplatek.

Termín odevzdání soutěžních prací:

Hotové soutěžní práce je potřeba doručit do expozice časopisu Profi Florista na veletrhu For Dekor & Home dne 19. 1. mezi 8.00 až 10.00 hod. Organizátor se pokusí zajistit i svoz soutěžních prací z některých částí republiky přímo na výstaviště. O způsobu přepravy budeme včas informovat na našem facebooku.


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva podzim 2017 / jaro 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje