FOR DECOR & HOME FOR DECOR & HOME
Organizátor


ABF, a.s.

Aktuality


POZVÁNÍ NA ODBORNÝ VELETRH S JARNÍ TÉMATIKOU

Zveme všechny obchodníky i odborníky  z oboru dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků i dárkového zboží k návštěvě JEDINÉHO SPECIALIZOVANÉHO VELETRHU S KONTRAKTAČNÍM ZAMĚŘENÍM  V ČR. Renomovaní vystavovatelé připravují působivé expozice tentokrát s nabídkou jarního zboží.  Na své si však přijdou i milovníci dekorací, kteří načerpají novou  inspiraci a získají kontakty na  e-shopy  vystavovatelů, mnohé firmy však chystají i přímý prodej. Veletrh se uskuteční ve výstavní hale č.2 , která se rozzáří jarními barvami a nabídne MNOHO NOVINEK I PREMIÉROVÝCH VYSTAVOVATELŮ.  Jarní atmosféru akce umocní  i PROFESIONÁLNÍ DOPROVODNÝ PROGRAM:  floristickou soutěž NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE připravuje časopis ProfiFlorista a JARNÍ TRENDY formou designové přehlídky stolování Vám představí časopis FLORISTIKA. Přijďte si objednat nové jarní zboží do svých obchodů, načerpejte zajímavé  nápady pro velikonoční i valentýnskou výzdobu, získejte důležité kontakty. Těší se na Vás veletrh FOR DECOR & HOME, který  nezklame ani obchodníky a odborníky ani náročné návštěvníky. 

10.01.2017 16:00:16 více  

PŘIHLÁŠKU NA KONTRAKTAČNÍ VELETRH FOR DECOR & HOME – JARO 2017 – možno zaslat i začátkem roku 2017

Využijte veletržní NOVINKY k obchodní  nabídce a prezentaci svých jarních i celoročních dekorací a také dárků. Jediný specializovaný veletrh v ČR -  FOR DECOR & HOME s jarní tématikou nabízí  poslední volná místa. Vzhledem ke svátečnímu období  budou přihlášky akceptovány i na začátku roku 2017. Přihlášku – OBJEDNÁVKU PLOCHY -  naleznete v sekci „PRO VYSTAVOVATELE“. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT MANAŽERKU AKCE TELEFONICKY ČI MAILOVOU POPTÁVKOU.  Veletrhu se zúčastní renomované   firmy v oboru, především výrobci, exkluzivní dovozci a velkoobchody. Rozšiřte jejich řady a představte i své sezonní zboží týkající se VELIKONOC, SVÁTKU SVATÉHO VALENTÝNA, MDŽ či DNE MATEK. V pozadí nezůstanou ani  ZAHRADNÍ A CELOROČNÍ  DEKORACE včetně stále oblíbenějšího DÁRKOVÉHO ZBOŽÍ.  Na veletrh jsou cíleně zváni obchodníci i odborníci, akci však vyhledávají  i milovníci krásných interiérů, kteří si přicházejí pro inspiraci a  kontakty na e-shopy. Na akci je možný  i přímý prodej.  Jarní veletrh také rozkvete - a to díky profesionálním doprovodným programů: floristická soutěž o NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICI a designová  prezentace JARNÍCH TRENDŮ se stanou těmi pravými jarními ozdobami. Kontakt:  scheeova@abf.cz

22.12.2016 09:56:49 více  

Staňte se součástí JARNÍCH TRENDŮ v dekoracích!

Po velmi úspěšném uvedení  programu VÁNOČNÍ  TRENDY  v rámci podzimního veletrhu FOR DECOR & HOME 2017 navazujeme na této jarní variantě 2017 v rámci doprovodných programů, tentokrát JARNÍMI TRENDY, které  opět připravujeme se známými, profesionálními designéry a  floristy k  jarním tématům  VALENTÝN a VELIKONOCE.

08.12.2016 12:43:18 více  

Zúčastněte se jako floristé nebo hodnoťte jako návštěvníci floristickou soutěž NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE

Jarní veletrh FOR DECOR & HOME 2017 přivítá jaro také svým doprovodným programem. Jaké jiné téma může být příhodnější než právě FLORISTIKA? V rámci veletrhu připravuje Časopis Profi Florista  pokračování odborné floristické soutěže „NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICE“.  Po celou dobu průběhu veletrhu budou k vidění  formou výstavy originální soutěžní kytice připravené floristy, ať již významnými  nebo těmi, které svou dráhu teprve začínají. Vítěznou kytici budou vybírat v anketě sami návštěvníci veletrhu a tak se mohou aktivně podílet na úspěchu možná i začínajícího talentovaného floristy. Soutěž se stane vítaným zpestřením veletrhu, květinovým studiím přinese inspiraci pro jejich tvorbu a některé návštěvnice možná získají představu o své svatební kytici. Podrobnější informace o soutěži a kontakt k přihlášení zde

24.11.2016 11:21:26 více  

OBJEDNEJTE SI JARO NA VELETRHU V LETŇANECH

Nejvýznamnější firmy v oboru dekorací a dárků chystají své NOVINKY A JARNĚ POJATÉ EXPOZICE pro premiérovou kontraktační akci s jarní tématikou. Veletrh FOR DECOR & HOME – JARO 2017 představí  obchodníkům i odborníkům poprvé na veletržní scéně sortiment jarního sezónního zboží spojeného s VELIKONOCEMI, SVÁTKEM SV. VALENTÝNA, MDŽ či DNEM MATEK. Své krásné expozice s nádechem jara a svěžími novinkami chystají vystavovatelé zvučných jmen jako je PARAMIT, SIMONS TRADE, BKS DECOR, KOLOUCH IMPORT, DAKLS, AUTRONIC, NEW GARDEN a mnoho dalších. Na veletrhu bude vévodit jarní nabídka, v pozadí však nezůstanou ani CELOROČNÍ A ZAHRADNÍ DEKORACE, VYHLEDÁVANÉ DÁRKOVÉ ZBOŽÍ, některé firmy – především výrobci – však nabídnou již i aktuální AKTUÁNÍ VÁNOČNÍ KOLEKCE pro rok 2017. FOR DECOR & HOME svou jarní premiérou zajisté probudí  jak u vystavovatelů tak u odborníků a obchodníků novou  podnikatelskou inspiraci, jak prezentovat jarní sezonu v daném oboru také v České republice.

11.11.2016 10:31:02 více  

1. UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK VYSTAVOVATELŮ - JARO 2017

Zveme všechny výrobce,  velkoobchody, importéry a odborníky z oboru dekorací a dárků k účasti na jediném kontraktačním veletrhu v ČR s jarní i celoroční tématikou.  1. uzávěrka přihlášek k účasti na 3. ročníku veletrhu FOR DECOR & HOME je 31. 10. 2016, v tomto termínu nabízíme výhodné ceny za výstavní plochu i větší výběr umístění ve výstavní hale.  Nový jarní odborný veletrh bude primárně zaměřen na jarní dekorace s tématikou VELIKONOC A VALENTÝNSKÉHO SVÁTKU, důraz bude kladen na obor FLORISTIKY A ZAHRADNÍCH DEKORACÍ. V neposlední řadě však někteří vystavovatelé plánují i nejaktuálnější nabídku pro VÁNOCE 2017. Přihlášeni jsou již mnozí významní a pravidelní vystavovatelé podzimních veletrhů.  Využijte také Vy  této příležitosti k uzavírání celoročních kontraktů na akci s vysokou  návštěvností obchodníků z celé republiky i odborné veřejnosti. Objednávku výstavní plochy či kompletní přihlášku k účasti naleznete na tomto webu v sekci PRO VYSTAVOVATELE, podrobnější informace získáte na mailu: scheeova@abf.cz

11.10.2016 15:05:05 více  

PODĚKOVÁNÍ A BILANCE VELETRHU

Děkujeme všem vystavovatelům, účastníkům doprovodných programů i mediálním  partnerům za účast na veletrhu FOR DECOR & HOME 2016. Všem zúčastněným se podařilo vytvořit profesionální kontraktační veletrh s výbornou atmosférou. Bilance akce svědčí o stoupající tendenci u všech ukazatelů. Především byly obsazeny dvě výstavní haly, což obnáší 3 820 m2 čisté výstavní plochy.  Počet vystavovatelů se zvýšil na 126 a počet návštěvníků dosáhl čísla 7 742. U návštěvníků  převažovali jednoznačně obchodníci  a odborníci z dané oblasti.  Prestiž veletrhu byla podpořena odborným doprovodným programem, který proběhnul na nejvyšší úrovni a za účasti nejvýznamnějších osobností. Velký ohlas si získaly VÁNOČNÍ TRENDY  v Nové vstupní hale a oblíbená  floristická soutěž ROSA PRAGENSIS  umocnila umělecké vnímání veletrhu přímo ve Výstavní hale. Děkujeme všem a věříme, že si pro svou odbornou prezentaci  v roce 2017  opět zvolíte kontraktační veletrh dekorací a dárků v Letňanech, tentokrát nově v jarním  nebo podzimním termínu.:  TERMÍN JARNÍ AKCE FOR DECOR & HOME : 19. – 21. 1. 2017; TERMÍN PODZIMNÍ AKCE FOR DECOR & HOME: 7. – 9. 9. 2017.

19.09.2016 11:20:08 více  

Představujeme VÁNOČNÍ TRENDY 2016

Na veletrhu FOR DECOR & HOME si návštěvníci mohli prohlédnout unikátní výstavu VÁNOČNÍ TRENDY 2016. Ve čtyřech expozicích se představily čtyři rozdílné styly, a to Vánoce v tónech, V zahradách, Já les - Ty člověk a Půvab okázalosti.

10.09.2016 16:00:17 více  

Zahájili jsme veletrh FOR DECOR & HOME

Právě dnes jsme na výstavišti PVA EXPO PRAHA zahájili kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME. Slavnostního aktu se zúčastnili generální ředitel ABF Tomáš Kotrč, ředitelka obchodní skupiny Maria Wohlrabová, ředitel MM média a zakladatel soutěže ROSA PRAGENSIS Miroslav Mokoš, florista a organizátor výstavy VÁNOČNÍ TRENDY 2016 Petr Sikora a top specialistka v balení dárků Radka Křivánková.

08.09.2016 14:59:00 více  

Videopozvánka na veletrh FOR DECOR & HOME

Na co se můžete těšit na letošním ročníku veletrhu dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME v PVA EXPO PRAHA? Prohlédněte si exkluzivní rozhovor s ředitelkou veletrhu paní Mariou Wohlrabovou. 

 

24.08.2016 13:54:42 více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2016/2017 jaro

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje